Jesteś tutaj: Reklama Wizualna

Reklama Wizualna

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe – są podstawową formą reklamy każdej firmy umożliwiającą ekspozycję grafiki reklamowej lub informacyjnej na ścianie budynku. Grafika na takich tablicach może być prezentowana w rozmaity sposób: w postaci wydruku na materiale winylowym rozpiętym na nośniku, w postaci grafiki na folii samoprzylepnej wycinanej ploterowo lub zadrukowanej, mogą być na niej umieszczone również elementy przestrzenne ze styroduru lub innych tworzyw sztucznych. Wszelkie konstrukcje, tablice naścienne, wolnostojące- jedno lub dwustronne zawsze dopasowane są do potrzeb klienta. Dzięki zastosowaniu modułowemu nasz firma jest w stanie wyprodukować praktycznie każdy wymiar reklamy.

Banery

Banery – to uniwersalny, a zarazem najtańszy nośnik reklamowy do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Może on przez długi czas godnie reprezentować firmę lub produkt, gdyż jest odporny na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne.

Reklamy na pojazdach

Reklamy na pojazdach – Samochody firmowe, autobusy i tramwaje to bardzo skuteczne i sprawdzone nośniki reklam ze względu na interesującą formę, ruch, częstą zmianę miejsca. Propozycje projektowe przedstawiamy zawsze w oparciu o wyskalowane zdjęcie cyfrowe, co umożliwia Klientowi akceptację projektu przed realizacją reklamy. W zależności od projektu stosujemy różne materiały: wylewane folie samoprzylepne w przypadku grafiki wycinanej, wydruki solwentowe, folie „one way vision” (reklama na szybach z zachowaniem przejrzystości), folie magnetyczne (w przypadku krótkotrwałej lub czasowej ekspozycji). Zastosowane materiały oraz techniki wykonawcze gwarantują trwałość oraz estetyczny wygląd reklamy.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne/świetne – są bardzo efektownym sposobem zaprezentowania firmy. To forma reklamy umieszczana na zewnątrz i wewnątrz budynków służąca do eksponowania nazw firm, loga, produktów, oznaczeń miejsc w firmach itp. Reklama przestrzenna coraz częściej wypiera tradycyjne, płaskie tablice.

Kasetony

Kasetony- podświetlone są najpopularniejszym rozwiązaniem pokazania swojej firmy na zewnątrz, widoczne w dzień jak i w nocy, co jest ich podstawową zaletą. Wykonujemy kasetony jednostronne jak i dwustronne.


We współczesnym świecie w każdej dziedzinie, branży, reklamie to GRAFIKA wyznacza nowe trendy i kierunki.

Obraz jest bowiem tym co trafia nawet do najbardziej obojętnego odbiorcy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Ludowa 31/9,
66-500 Strzelce Krajeńskie
r.misiolek@gmail.com


NA SKRÓTY